Dabar esate » Virtuvės subtilybės » Įdomybės pasaulyje maisto ir mitybos tema

Japonijoje veikia triušių kavinė

Kol garsūs pasaulyje restoranai ir kavinės lankytojus vilioja gurmaniškais patiekalais, įdomiomis koncepcijomis ar ypatinga nuotaika, japonai mano, jog svarbiausia kas kita – maloni draugija.

Vienoje kavinėje „The Usagi-to-Cafée“ (ang. „Triušis ir kavinė“) po dienos darbų kviečia užsukti ir atsipalaiduoti glostant švelnų triušiuką. Kavinės sėkmės paslaptis ir yra šie mieli gyvūnai. Vis daugiau lankytojų ateina jų pažiūrėti, paglostyti, juk tokie simpatiški padarai abejingų nepalieka.

Kaip žinia, Japonijoje populiacija itin didelė, todėl ne kiekviena šeima namuose gali laikyti gyvūną. Prieš kelis metus šalyje atsirado kačių kavinės, dabar Naygoya mieste veikia ir kavinė, kurioje karaliauja triušiai. Vos pažvelgus į juos akimirksniu dingsta visi rūpesčiai, na bent trumpam.

Kavinėje galima džiaugtis triušių draugija, už kurią, deja, reikia mokėti: minutė malonumo - 1 doleris. Mėgaujantis ilgaausių draugų kompanija galima ir užkasti – kavinėje ruošiami patiekalai, kai kurie jų – su triušių vaizdais: ryžių pudingas šokolado padaže, kava su pieno puta, kurios forma primena mažą zuikį. Už staliuką taip pat teks sumokėti papildomai – 9 dolerius arba 900 jenų. Jeigu turite nuosavą švelniakailį augintinį, jį taip pat galite atsinešti į šią kavinę. Šioje kavinėje apsilanko ne tik vaikai, kuriems gyvūnai tikras džiaugsmas, bet ir suaugusieji.