Visuomet po ranka..

... įvairi informacija bei informacinės lentelės, tai kas pravers gaminant..

Ką vertėtų žinoti perkant maisto produktus? - Visi mažiau ar daugiau perkam maisto produktus, tad keli įdomūs pastebėjimai į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkanti ..

Kaip laikyti maisto produktus? - Paprastai nusiperkama ar pasigaminama daugiau, nei iš karto galima suvalgyti, tad dažnam iškyla toks klausimėlis..

Kaip mėgautis maistu? - Straipsniai, patarimai - maisto bei mitybos temomis. Tad, ką vertėtų žinoti besisukiojant virtuvėje ar netoli virtuv..

Aiškinamasis virtuvės žodynas - Kiekvienoje gyvenimo srityje yra žodžių, kurių dažnas nesupranta, juk ne visiems lemta būti kulinarais, bet beveik v..

Kalorijų lentelė - Kalorija - tai energijos matavimo vienetas, nurodantis maisto energetinę vertę. Parduotuvėse perkamų maisto produktų..

 

Skanaus maisto paslaptis - Tad, ką vertėtų žinoti gaminant - gaminimo subtilybės - kad maistas būtų ne tik skanus, bet kad būtų dieviškas.....

Maisto produktų sudėtis - Atvirai prisipažinkite kada paskutinį kartą studijavote perkamo maisto etiketę, bei jo sudėtį, turbūt dažniausiai..

Maisto medžiagų kiekiai produktuose - Įvairios maisto medžiagos yra tiesiog būtinos normaliam organizmo augimui bei funkcionavimui, tad itin svarbu žinoti..

Maisto produktų laikymo terminai - Jei etiketėje parašyta “vartoti geriau iki” (angl. best before), reiškia, kad tokį produktą galima vartoti ir ilgiau..

Maisto produktų svoris - Ne kiekvienoje virtuvėje yra svarstyklės, o kartais, ypač gaminant pagal internete atrastus receptus, prisireikia..

 

Puslapiai: 1 |